Mudeli nr: HLD
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump
Keemiline pump
-
Imemisega tsentrifugaalne vertikaalühenduspinnaga vertika...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Suletud imemisega tsentrifugaalraudoksiidi pump mereveetö...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Kondensaadipumbad Haishi tsirkulatsiooni kõrgsurvevesi Vs...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Suletud Haishi ülekandepump tööstuse ja kaevanduste tootm...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Odavad hinnaga pumbad Haishi Fire Water Gravel Vs1 sukels...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Madalsurve Haishi sulasoolapump tööstusele ja kaevandusteleMudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidu tüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Vertikaalne kondensaadi Haishi Vs1 Vs4 reoveepump tööstus...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Moodsad ühe imemispumbad Haishi dredging vs1 sukelpumbad ...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Imemise tsentrifugaalmootor Haishi vertikaalne õlivesi Vs...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Kohandatud vertikaalse ühenduspinnaga tsirkuleeriv Haishi...Mudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidu tüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump -
Madala rõhuga Haishi raudoksiidi pump mereveetööstuseleMudeli nr: HLDRohkem
Maksimaalne pea: ~1200m
Maksimaalne võimsus: ~800m³/H
Sõidutüüp: mootor
Tööratta number: üheastmeline{0}}pump
Oleme tuntud kui üks juhtivaid keemiapumba tootjaid ja Hiinas asuvaid tarnijaid. Ostke vabalt kvaliteetset keemilist pumpa meie tehasest konkurentsivõimelise hinnaga. Pricelisti saamiseks võtke meiega ühendust.
